Realizační týmy

Vedení Tělovýchovné jednoty

Manažer mládeže Vedoucí sportovních tříd Vedoucí základny


Mgr. Jiří Bermann (A)
bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915


Bc. Vojtěch Fiala (stud. A)
fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234


Daniel Stehno (B)
stehno@hcbilitygri.cz
602 643 147
Hlavní skaut a development kouč Kondiční trenér mládeže Videokouč


Jan Ludvig
ludvig@hcbilitygri.cz


Tomáš Krámský


Mgr. Bc. Zdeněk Pavlas
pavlas@hcbilitygri.cz
Sekretář TJ Komunikace se středními školami Sociální pracovník, dohled na ubytované hráče


Ing. Libor Daněk (B)
danek@hcbilitygri.cz
731 683 875


Josef Helebrant


Adam Velechovský (C)

U19

Hlavní trenér Trenér  


Milan Plodek (A)
plodek@hcbilitygri.cz
777 316 611


Jiří Vozák (A)
vozak@hcbilitygri.cz
731 547 913

U16

Hlavní trenér Trenér Kustod, masér


Richard Lobo (stud. A)
lobo@hcbilitygri.cz
773 445 707


Václav Kočí (B)
koci@hcbilitygri.cz


Luboš Dospěl

8. třída, 7. třída

Hlavní trenér Trenér Trenér


Bc. Vojtěch Fiala (stud. A)
fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234


Jiří Peřina (B)
perina@hcbilitygri.cz


Mgr. Bc. Zdeněk Pavlas
pavlas@hcbilitygri.cz

6. třída, 5. třída

Hlavní trenér Trenér  


Ctibor Jech ml. (B)
jechctibor@hcbilitygri.cz
724 525 584


Václav Lacek (B)
lacek@hcbilitygri.cz
737 262 483

4. třída, 3. třída

Hlavní trenér Trenér  


Ing. Libor Daněk (B)
danek@hcbilitygri.cz
731 683 875


Jiří Zobín (B)

2. třída, 1. třída, přípravka

Hlavní trenér Trenér Trenér


Daniel Stehno (B)
stehno@hcbilitygri.cz
602 643 147


Ing. Jan Daněk (B)
danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488


Robert Soukup (C)
Trenér Trenér Trenér


Martin Duschka (C)
732 111 476


Adam Velechovský (C)


Jan Straka (C)
Trenér Trenérka Trenérka


Jan Plodek (B)


Zora Blažková


Naděžda Burdysová

Trenéři brankářů

Trenér Trenér  


Mgr. Martin Láska (A)
laska@hcbilitygri.cz


Jiří Stejskal
stejskal@hcbilitygri.cz

Ženy

Trenér Trenér  


Ing. Jan Daněk (B)
danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488


Ing. Libor Daněk (B)
danek@hcbilitygri.cz
731 683 875

Kontakty

Manažer mládeže
Mgr. Jiří Bermann (A) bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915
Hlavní trenér Akademie Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z.s.
Mgr. Jiří Bermann (A) bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915
Vedoucí sportovních tříd
Bc. Vojtěch Fiala (stud. A) fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234
Hlavní skaut a development kouč
Jan Ludvig ludvig@hcbilitygri.cz
Vedoucí základny
Daniel Stehno (B) stehno@hcbilitygri.cz
602 643 147
Videokouč
Zdeněk Pavlas (A) pavlas@hcbilitygri.cz
Kategorie U19 - trenéři Kontakt
Milan Plodek (A) plodek@hcbilitygri.cz
777 316 611
Jiří Vozák (A) vozak@hcbilitygri.cz
731 547 913
Kategorie U16 - trenéři Kontakt
Richard Lobo (stud. A) lobo@hcbilitygri.cz
773 445 707
Václav Kočí (B) koci@hcbilitygri.cz
Zdeněk Pavlas (A) pavlas@hcbilitygri.cz
8. a 7. třída - trenéři Kontakt
Bc. Vojtěch Fiala (stud. A) fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234
Jiří Peřina (B) perina@hcbilitygri.cz
6. a 5. třída - trenéři Kontakt
Ctibor Jech ml. (B) jechctibor@hcbilitygri.cz
724 525 584
Václav Lacek lacek@hcbilitygri.cz
737 262 483
4. a 3. třída - trenéři Kontakt
Ing. Libor Daněk (B) danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Martin Bouška
Tomáš Vozka (B) vozka@hcbilitygri.cz
731 547 911
Jiří Zobín (B) 606 342 327
2. - 1. třída + přípravka - Trenéři Kontakt
Daniel Stehno (B) stehno@hcbilitygri.cz
602 643 147
Ing. Jan Daněk (B) danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488
Martin Duschka (C) 732 111 476
Adam Velechovský
Jan Straka
Jan Plodek
Zora Blažková
Naděžda Burdysová
Ženy - trenéři Kontakt
Ing. Jan Daněk (B) danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488
Ing. Libor Daněk (B) danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Ženy - vedoucí týmu Kontakt
Daňková Kateřina
Trenéři brankářů pro všechny ml. kategorie Kontakt
Mgr. Martin Láska (A) laska@hcbilitygri.cz
605 868 942
Jiří Stejskal stejskal@hcbilitygri.cz
Martin Bouška
Nábor Kontakt
Ing. Libor Daněk (B) danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Ing. Jan Daněk (B) danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488