Realizační týmy

Vedení Tělovýchovné jednoty

Manažer mládeže Vedoucí sportovních tříd Vedoucí základny


Mgr. Jiří Bermann (A)
bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915


Bc. Vojtěch Fiala (stud. A)
fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234


Petr Šafařovský
safarovsky@hcbilitygri.cz
775 979 439
Sekretář TJ Projektový manažer Média, komunikace


Ing. Libor Daněk (B)
danek@hcbilitygri.cz
731 683 875


Petr Silovský
silovsky@hcbilitygri.cz
604 665 843


Ondřej Belák
belak@hcbilitygri.cz
728 234 043
Kondiční trenér mládeže Videokouč Komunikace se středními školami


Tomáš Krámský


Mgr. Bc. Zdeněk Pavlas
pavlas@hcbilitygri.cz


Josef Helebrant

U20

Hlavní trenér Trenér Kustod


Richard Lobo (stud. A)
lobo@hcbilitygri.cz
773 445 707


Jiří Vozák (A)
vozak@hcbilitygri.cz
731 547 913


Marek Pabiška

U17

Hlavní trenér Trenér Kustod


Milan Plodek (A)
plodek@hcbilitygri.cz
777 316 611


Václav Kočí (B)
koci@hcbilitygri.cz


Luboš Dospěl

U15

Hlavní trenér Trenér Trenér


Vojtěch Fiala (stud. A)
fiala@hcbilitygri.cz
728 345 234


Ing. Libor Daněk (B)
danek@hcbilitygri.cz
731 683 875


Ctibor Jech ml. (stud. A)
jechctibor@hcbilitygri.cz
724 525 584

8. třída

Hlavní trenér Trenér Trenér


Ctibor Jech ml. (stud. A)
jechctibor@hcbilitygri.cz
724 525 584


Václav Lacek (B)
lacek@hcbilitygri.cz
737 262 483


Jakub Mulač (B)
mulac@hcbilitygri.cz
774 197 395

7. třída

Hlavní trenér Trenér Trenér


Jakub Mulač (B)
mulac@hcbilitygri.cz
774 197 395


Václav Lacek (B)
lacek@hcbilitygri.cz
737 262 483


Jan Lucák
lucak@hcbilitygri.cz
602 555 432

6. třída

Hlavní trenér Trenér Trenér


Jan Lucák
lucak@hcbilitygri.cz
602 555 432


Martin Bouška (stud. B)
bouska@hcbilitygri.cz
724 314 008


Lukáš Pabiška
pabiskalukas@hcbilitygri.cz
739 030 999

5. třída

Hlavní trenér Trenér Trenér


Daniel Stehno (B)
stehno@hcbilitygri.cz
602 643 147


Martin Bouška (stud. B)
bouska@hcbilitygri.cz
724 314 008


Martin Duschka (C)
732 111 476

4. třída

Hlavní trenér Trenér Trenér


Adam Jandejsek (B)
jandejsek@hcbilitygri.cz
721 943 734


Lukáš Pabiška
pabiskalukas@hcbilitygri.cz
739 030 999


Martin Duschka (C)
732 111 476
Trenér


Petr Šafařovský
safarovsky@hcbilitygri.cz
775 979 439

3. třída

Hlavní trenér Trenér Trenér


Lukáš Pabiška
pabiskalukas@hcbilitygri.cz
739 030 999


Adam Jandejsek (B)
jandejsek@hcbilitygri.cz
721 943 734


Martin Duschka (C)
Trenér


Nicol Lucák Čupková
+421 904 401 003

2. třída, 1. třída, přípravka

Hlavní trenér Trenér Trenér


Petr Šafařovský
safarovsky@hcbilitygri.cz
775 979 439


Ing. Jan Daněk (B)
danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488


Robert Soukup (C)
Trenér Trenér Trenér


Martin Duschka (C)
732 111 476


Nicol Lucák Čupková
+421 904 401 003


Pavel Javůrek
Trenér Trenér


Benjamin Vomáčka
vomacka@hcbilitygri.cz
721 794 135


Jan Mervart

Trenéři brankářů

Trenér Trenér Trenér


Mgr. Martin Láska (A)
laska@hcbilitygri.cz


Jiří Stejskal (stud. B)
stejskal@hcbilitygri.cz


Martin Bouška

Skills kouči

Specialista na bruslení Specialista na bruslení Specialista na střelbu


Mgr. Jiří Bermann
bermann@hcbilitygri.cz


Daniel Stehno
stehno@hcbilitygri.cz


Richard Lobo
lobo@hcbilitygri.cz
Specialista na obránce Sense Arena


Václav Kočí
koci@hcbilitygri.cz


Bc. Vojtěch Fiala (stud. A)
fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234

Lékaři

Lékař Lékař  


MUDr. Roman Mizera



MUDr. Martin Patera

Regenerace

Regenerace Regenerace  


Michaela Plodková



Luboš Dospěl

Ženy

Hlavní trenér Trenér Trenér


Karel Hornický


Martin Haliti


Jan Hájek


Vedoucí družstva


Lenka Urbánková