Realizační týmy

Mládež

Manažer mládeže, komunikace se ZŠ U Školy Vedoucí sportovních tříd, hlavní trenér 8. a 7. třídy Vedoucí základny


Mgr. Jiří Bermann


Bc. Vojtěch Fiala (stud. A)


Daniel Stehno (B)
Hlavní skaut a development kouč hlavní trenér 4. a 3. třídy, trenér přípravky asistent trenéra žen, nábor Videokouč


Jan Ludvig


Ing. Libor Daněk


Zdeněk Pavlas (A)
Hlavní trenér U19 Asistent trenéra U19 Hlavní trenér U16


Milan Plodek (A)


Jiří Vozák (A)


Richard Lobo (stud. A)
Asistent trenéra U16 Asistent trenéra 8. a 7. třídy Hlavní trenér 6. a 5. třídy


Václav Kočí (B)


Jiří Peřina (B)


Ctibor Jech ml. (B)
Asistent trenéra 6. a 5. třídy trenér 2. a 1. třídy Trenér 2. a 1. třídy, přípravky, hlavní trenér žen, nábor


Václav Lacek (B)


Martin Duschka (C)


Ing. Jan Daněk (B)
Trenér brankářů Trenér brankářů Kondiční trenér


Mgr. Martin Láska (A)


Jiří Stejskal


Tomáš Krámský

Kontakty

Manažer mládeže
Mgr. Jiří Bermann bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915
Hlavní trenér Akademie Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z.s.
Mgr. Jiří Bermann bermann@hcbilitygri.cz
731 547 915
Vedoucí sportovních tříd
Bc. Vojtěch Fiala (stud. A) fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234
Hlavní skaut a development kouč
Jan Ludvig ludvig@hcbilitygri.cz
Vedoucí základny
Daniel Stehno (B) stehno@hcbilitygri.cz
602 643 147
Videokouč
Zdeněk Pavlas (A) pavlas@hcbilitygri.cz
Kategorie U19 - trenéři Kontakt
Milan Plodek (A) plodek@hcbilitygri.cz
777 316 611
Jiří Vozák (A) vozak@hcbilitygri.cz
731 547 913
Kategorie U16 - trenéři Kontakt
Richard Lobo (stud. A) lobo@hcbilitygri.cz
773 445 707
Václav Kočí (B) koci@hcbilitygri.cz
Zdeněk Pavlas (A) pavlas@hcbilitygri.cz
8. a 7. třída - trenéři Kontakt
Bc. Vojtěch Fiala (stud. A) fiala@hcbilitygri.cz
724 345 234
Jiří Peřina (B) perina@hcbilitygri.cz
6. a 5. třída - trenéři Kontakt
Ctibor Jech ml. (B) jechctibor@hcbilitygri.cz
725 525 584
Václav Lacek lacek@hcbilitygri.cz
737 262 483
4. a 3. třída - trenéři Kontakt
Ing. Libor Daněk (B) danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Martin Bouška
Tomáš Vozka (B) vozka@hcbilitygri.cz
731 547 911
Jiří Zobín (B) 606 342 327
2. - 1. třída + přípravka - Trenéři Kontakt
Daniel Stehno (B) stehno@hcbilitygri.cz
602 643 147
Ing. Jan Daněk (B) danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488
Martin Duschka (C) 732 111 476
Adam Velechovský
Jan Straka
Jan Plodek
Zora Blažková
Naděžda Burdysová
Ženy - trenéři Kontakt
Ing. Jan Daněk (B) danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488
Ing. Libor Daněk (B) danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Ženy - vedoucí týmu Kontakt
Daňková Kateřina
Trenéři brankářů pro všechny ml. kategorie Kontakt
Mgr. Martin Láska (A) laska@hcbilitygri.cz
605 868 942
Jiří Stejskal stejskal@hcbilitygri.cz
Martina Petrementová (c)
Nábor Kontakt
Ing. Libor Daněk (B) danek@hcbilitygri.cz
731 683 875
Ing. Jan Daněk (B) danekjan@hcbilitygri.cz
737 262 488