V mládí běhal s hokejkou mezi paneláky, teď si na zápase vystřelil přes 32 tisíc

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Fanoušek Jarda patří mezi pravidelné příznivce Bílých Tygrů. Krom toho se navíc v neděli stal při utkání s Mountfieldem teprve třetím výhercem oblíbené soutěže Zlatá Tygří Trefa, z níž si odnesl 32 298 Kč. "Je to úžasný pocit," usmíval se šťastný střelec po svém výkonu.

Hokejku jste v ruce evidentně nedržel poprvé, že?
Jako malý kluk jsem pořád s kamarády běhal s hokejkou mezi paneláky. Ale v dospělém věku už na to není bohužel kvůli práci čas. Takže bych řekl, že jsem měl hokejku v rukou tak po dvanácti nebo možná patnácti letech.

Jaké bylo zúčastnit se Zlaté Tygří Trefy před zraky více než sedmi tisíc fanoušků?
Už jenom ukázat se na ledě bylo super, ale ještě k tomu vyhrát... Byla to paráda. Jen mě trochu mrzí, že tu se mnou zrovna nemohla být moje dcerka, která se mnou vždy chodí. Onemocněla, takže jsem vzal na hokej maminku. Jsem rád, že jsem se před ní na ledě takhle předvedl! (úsměv)

Předpokládám, že jste se musel zpět za ní do hlediště velmi těšit, až se pochlubíte?
Rozhodně. Určitě ji za to pozvu na pořádnou večeři, i s celou rodinou. Všichni jsou velcí fanoušci, hokej v Liberci rádi podporujeme. To, jak to tu děláte, je úžasné. Od hráčů po všechny kolem, hokej je tu opravdu rodinnou záležitostí. Přejem Bílým Tygrům, aby se jim i nadále dařilo.

Co s výhrou plánujete udělat?
Něco se určitě vymyslí! Dceři koupím panenku, kluk si určitě také něco vybere. Rodinu vezmu na večeři, zkrátka si to všichni pořádně užijeme. A samozřejmě budeme na hokej chodit dál!

Takže si jistě koupíte i permanentku na novou sezonu?
Samozřejmě! Už teď se na to těším. Je to úžasný pocit.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři