Dvojzápas bez inkasované branky! Čtvrťáci znovu zářili v Malé lize

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří čtvrtá třída potvrdila, že se jí v rámci CCM Malé ligy fantasticky daří. V minulém týdnu se vydala do pražských Holešovic, kde odehrála dvojzápas dokonce bez inkasovaného gólu. Další parádní výkony v brankovišti si připsala gólmanka Kateřina Stuchlíková.

Bílí Tygři v Holešovicích nejprve změřili síly s plzeňskými Wolves, které po srdnatém výkonu přehráli vysoko 5:0. Po velmi krátké přestávce se náš tým následně postavil proti domácí Spartě. Ještě po dvou třetinách svítilo na světelné tabuli bezgólové skóre, které ovšem Severočeši ve třetí části výrazně zlomili ve svůj prospěch a zvítězili 4:0!

Liberečtí čtvrťáci tedy znovu vylepšili už tak skvělou bilanci v Malé lize. Stále totiž zůstávají v soutěži bez porážky.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři