Bílé Tygry čekají v Tipsport Cupu Pardubice

Date of publication Author Radek Vokál

Bílí Tygři budou mít v úterý večer další možnost k zisku prvního vítězství v Tipsport Cupu. Zatím příliš úspěšní nebyli - doma podlehli Slavii i Litvínovu, se kterým pak v odvetě ztratili vedení 0:4 a odvezli si z podkrušnohoří jen remízu 4:4. Nedobrou vizitkou je Libereckým hlavně 13 inkasovaných branek ve třech utkáních. Náš dnešní soupeř - "perníkáři" z Pardubic - vstoupil do pohárové skupiny až minulý čtvrtek. Moc šťastný vstup to pro ně ale nebyl - v Edenu vedli již 0:2, ale nakonec odešli poraženi 4:2. Oba dva soupeři tak spolu svedou boj o své první vítězství ve skupině. Zajímavou příchuť bude mít utkání pro liberecké křídlo Stanislava Procházku (na snímku), který na sever Čech zavítal právě z Pardubic.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři