Vzkazy od věrných fanoušků putovaly do kabiny A týmu

Date of publication Author Martin Kadlec

I po nepovedené sezóně je před klíčovými boji o setrvání v nejvyšší soutěži stále velké množství fanoušků, kteří Bílé Tygry ženou kupředu a věří ve šťastný konec bojů o extraligu.

Povzbuzení a bojovná hesla, která v minulých dnech napsali fanoušci Bílých Tygrů na oficiálním facebookovém profilu klubu, si hráči vylepili v kabině, tak aby je měly neustále na očích. Podle slov kapitána Petra Nedvěda je to pro tým i každého jednotlivého hráče velká vzpruha: „Samozřejmě si uvědomujeme situaci, ve které se nacházíme. Týmy před námi už mají velký náskok. Ale my v žádném případě nechceme „házet flintu do žita“. V hokeji je možné vše, a dokud existuje alespoň matematická možnost vyhnout se baráži, budeme o to bojovat. V těchto těžkých chvílích nám moc pomáhá podpora fanoušků. To, že nám lidé věří a drží nám palce, nám dává novou sílu a energii. Budeme se rvát do posledních sil.“
Marek Schwarz a Miroslav Kapoun
Jonák, Bulíř, Šimek a Kolmann
Martin Čakajík a Tomáš Urban

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři