Památeční tablo s hokejkami hráčů Bílých Tygrů už můžete dražit jen několik hodin!!

Date of publication Author Martin Kadlec

Už jen do dnešní šestnácté hodiny máte možnost získat památeční tabuli s originálními hranými hokejkami hráčů, kteří v sezóně 2012/2013 hájili barvy Bílých Tygrů. Na luxusně designovaném tablu naleznete části hokejek celkem od 24 hráčů a nechybí ani náčiní největších opor týmu – Petra Nedvěda, Radka Dudy, Marka Schwarze, Jaroslava Kudrny nebo Jana Víška.

Jedná se o limitovanou sérii, ve které bylo vyrobeno pouze 15 takových tabulí a každá z nich je proto také opatřena číslem. Dražené tablo, které je opatřeno sériových číslem 2/15, si i dnes (a zároveň naposledy)můžete prohlédnout v Tygřím fanshopu.

Aukce památeční tabule skončí dnes v 16 hodin. Dražba může skončit o pár minut později, protože po každém příhozu dne 28. 6. 2013 v čase 15:55 budou mít účastníci aukce pět minut na konkrétní příhoz zareagovat.

Zúčastnit aukce se může každý, kdo se na stránkách klubu zaregistruje. Minimálně je možné přihodit 50 Kč, maximálně pak 500 Kč. Přihazovat můžete také přímo ve fanshopu Bílých Tygrů, kde Vám vyjdou vstříc naše milé prodavačky.

Do aukce můžete vstoupit kliknutím na banner níže.

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři