Junioři sehráli na Kladně nešťastný zápas

Date of publication Author Radek Vokál

Smolně vstoupili liberečtí junioři do dvojzápasu o třetí místo. Na Kladně vedli gólem Daňa z první třetiny, ve druhé části ale o vedení přišli. Ve 25.minutě při hře čtyř proti čtyřem vyrovnal Hluchý. Brzy poté vyfasoval 2+2 minuty za sekání a hru loktem Michal Kapička, Bílí Tygři ale dlouhé oslabení přežili. Když se zápas lámal do druhé poloviny, měli naopak oni k dispozici téměř čtyřiminutovou přesilovku. Liberečtí mladíci s ní však naložili po vzoru svých starších kolegů a co bylo horší, v rozmezí pouhých dvaceti vteřin vstřelilo Kladno při vlastním oslabení dva góly a zvýšilo tak už na 3:1. Obránce Petrmichl ještě ve 43.minutě v přesilovce snížil, vyrovnat už ale Bílí Tygři nedokázali. Druhý, poslední zápas se hraje v úterý v Liberci. Aby získali Bílí Tygři bronzové medaile, musí zvítězit - při jedné výhře na každé straně rozhoduje skóre.

O 3. místo, neděle 27. března 2005
3:2
(0:1, 3:0, 0:1)

Branky a asistence: 25. Hluchý (Čížek), 31. Mich. Frolík, 33. Kos (Hlusička) - 14. Daňo (Nevyhoštěný, L.Pabiška), 43. Petrmichl (M.Pabiška, L.Pabiška). Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Střely na branku: 32:28.

Ševčík - Daňo, Hrach, M.Pabiška, Pavlů, Paško, Petrmichl - Bárta, Divíšek, Dušek, Hruška, Kapička, Mucha, Nevyhoštěný, Němec, L.Pabiška, Pajič, Vantuch, Špaček (v abecedním pořadí)