9. třída: Tygři vezou z Chomutova povinné body

Date of publication Author Mgr. Filip Pešán, Jan Rachota

Po heroickém výkonu proti Spartě zajížděla 9. třída k dalšímu utkání do Chomutova. Roli favorita potvrdili Bílí Tygři až ve druhé třetině, kdy soupeři nadělili šest branek. V utkání zazářili <b>Jan Kouba</b> a David Knap, když oba získali tři body za dvě branky a asistenci.

12. kolo, sobota 27. října 2007
2:7
(0:1, 0:6, 2:0)

Branky a nahrávky Bílých Tygrů: Kouba (Bednárik), Knap (Coufal, Pokorný M.), Kouba (Ilenčík), Pokorný D. (Kouba, Ilenčík), Coufal (Knap, Pokorný M.), Knap (Urban), Pjankov (Pokorný M., Beníšek). Hity (souboje): Jandejsek 4, Slivka 3.

Blažek; Najman-Jandejsek, Bednárik-Zet; Slivka-Beníšek-Vambera, Pokorný M.-Urban-Knap, Pokorný D.-Kouba-Ilenčík, Pjankov, Coufal.

Tygři zvládli první dvě třetiny na půdě soupeře dobře a brankář Blažek udržel v obou třetinách čisté konto. První branku vstřelil Kouba střelou přes domácího obránce a jen díky výbornému Blažkovi Tygři vyhráli první třetinu 1:0.

Druhá třetina byla zcela v režii Tygrů. Branky postupně vstřelili Knap 2 x , Kouba, Pokorný D., Coufal a Pjankov, který po hezké kombinační akci Pokorného a Beníška zasunul kotouč pod vyrážečku domácího brankáře.

Do třetí třetiny nastoupili Tygři ve změněné sestavě (Slivka a Pokorný M. naskočili v obraně Tygrů) a utkání se v poklidu dohrálo. Zbytečným kazem na utkání byla „desítka“ kapitána Tygrů Slivky, který si tímto činem vysloužil stopku na další utkání.