8. třída: Vysoká prohra Tygrů v Litvínově

Date of publication Author Mgr. Filip Pešán, Jan Rachota

Bílí Tygři zavítali na úvod druhé poloviny žákovské ligy 8. tříd na horký litvínovský led. Utkání se jim bohužel nevydařilo, a jediným pozitivem tak byla vyhraná bitka <b>Jana Slavíka</b>.

10. kolo, sobota 20. října 2007

Branky a nahrávky Bílých Tygrů: Velechovský (Vlasák, Rutkovský), Návrat. Blokované střely: Slavík 5, Valášek 4. Hity (souboje): Slavík 9, Návrat, Rutkovský 7, Birnbaum, Šesták, Bambuch 5.

Krejčí; Slavík-Valášek, Návrat-Bambuch, Erlebach-Navrátil J; Birnbaum-Mikyska-Psota, Šesták-Dlouhý-Černý V., Velechovský-Rutkovský-Vlasák, Ješko-Alija.

Tygři drželi se silným Litvínovem krok pouze v první třetině. Na úvodní branku Litvínova odpověděla třetí lajna Tygrů. Erlebach dobře zastavil kotouč v útočném pásmu, zmocnil se ho Rutkovský a po ose Vlasák – Velechovský kotouč putoval do soupeřovy branky. To však bylo ze strany Tygrů na dlouhou dobu vše. Až v závěru utkání zkorigoval výsledek střelou pod břevno Návrat.

Litvínov Tygry přehrával silou i bruslením, několik Tygrů však bojovalo srdnatě. Závěr utkání okořenila bitka Slavíka s litvínovským soupeřem, při které Tygr přetáhl soupeři dres přes hlavu!

10. kolo, sobota 20. října 2007