Junioři: Jeden gól na Havířov nestačil

Date of publication Author Ondřej Flanderka

Liberečtí junioři se už pod vedením nové trenérské dvojice Čermák – Knap vydali do Havířova. Na druhém konci republiky se rychle ujali vedení, když se v páté minutě trefil Tomáš Oppelt. Domácí ale ještě během první třetiny skóre otočili a vzhledem k tomu, že dalších čtyřicet minut už branku nepřineslo, odjíždí Severočeši z Havířova s prázdnou.

15. kolo, pátek 24. října 2008

Branky a nahrávky: 11. Klimša (Haas), 13. Říčka (Haas) - 5. Oppelt (Varga, Kulda). Rozhodčí: Trombík - Bojda, Mikler. Vyloučení: 5:7, navíc Hruška (HAV) na 10 min. Využití: 1:0. Diváci: ... Střely na branku: 36:26. Průběh utkání: 0:1,2:1.

AZ Heimstaden Havířov

Vašut - Slavík, Jurčík, Krutil, Kopel, Pinka, Hruška, Jindřich - Wrobel, Katreniak, Pechanec, Chaloupka, Matysz, Protasenja, Klimša, Haas, Maruna, Videlka, Říčka

Micka - Niko, Müller, Hataš, Kulda, Diviš, Sobotka, Drábek, Oppelt, Varga, Vopálka, Chochola, Skalický, Vařecha, Jágr, Šorejs, Mizerík, Liška, Bulíř

Reportáž není k dispozici.

15. kolo, pátek 24. října 2008

AZ Heimstaden Havířov