V Hradci starší dorostenci už dvakrát prohrávali, nakonec si ale odváží plný počet bodů

Date of publication Author Lukáš Šonský

Hradec Králové/Liberec - Po menším záváhání v minulých kolech se mladé naděje Bílých Tygrů opět dostávají do skvělé formy a herní pohody. V Hradci Králové museli Liberečtí dotahovat dvakrát soupeřův jednobrankový náskok, a to pouze v první třetině, ve které byl jediným šťastným libereckým střelcem Maďar. Zbývající části už ovšem Tygři ovládli a díky dvěma trefám Bittnera a Mikysky rozhodli o tom, že tři body putují pod Ještěd.

10. kolo, pátek 02. října 2009

Branky a nahrávky: 2. Frk (Havelka, Ropický), 11. Půlpán, 59. Bartoň (Gabriel, Ropický) - 10. Maďar (Najman, Bednárik), 23. Bittner, 43. Mikyska, 45. Mikyska (Slivka), 59. Bittner (Morong, Schutz). Rozhodčí: Hribik - Lučan, Šmika. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 24:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5, 3:5.

Královští lvi Hradec Králové

Mahdal - Havlena, Kopsa, Pilař, Čáp, Červený, Poláček - Gabriel, Ropický, Půlpán, Filip, Bartoň, Havelka, Frk, Hradecký, Janoušek, Světlík, Valášek.

Jelínek - Staněk, Bednárik, Dám, Bartejs, Říha, Čechura, Najman Beníšek, Příkazský, Schutz, Hloušek, Bittner, Mikyska, Kouba, Slivka, Maďar, Urban, Morong, Miškovský

Reportáž není k dispozici.

10. kolo, pátek 02. října 2009

Královští lvi Hradec Králové