"B" dorost veze body z Kolína

Date of publication Author Jan Rachota

"B" dorost díky povedené druhé třetině veze body za vítězství z Kolína, kde zářila zejména dvojice Roháček a Kratochvíl (oba 1+1).

16. kolo, čtvrtek 25. listopadu 2010

Branky a nahrávky: 4. Nosek (Kratochvíl), 11. Šír, 27. Roháček (Prokorát), 38. Kratochvíl (Turský), 59. Potocký (Roháček).

Bílí Tygři Liberec "B"

Stezka (Krejbich) - Turský, Kolmann - Nosek, Divila - Novotný, Pacan - Jadrný - Kratochvíl, Babec, Černohous - Prokorát, Roháček, Potocký - Revaj, Vyvadil, Křížek - Šír

16. kolo, čtvrtek 25. listopadu 2010

Bílí Tygři Liberec "B"