6. třída v Jaroměři na body nedosáhla

Date of publication Author Roman Šuráň, Jan Rachota

Mladí Tygři odcestovali v sobotu do Jaroměře k utkání s HC Dvůr Králové – Náchod. Zásluhou obou celků se celé utkání hrálo ve velmi vysokém tempu. V první třetině šlo na libereckou bránu nepoměrně více střel, ve druhé a třetí třetině byl již poměr srovnán. Velkou oporou mladých Tygrů byl gólman Jiránek, který v tomto utkání kryl celkem 23 střel. První polovina třetí třetiny byla ve znamení libereckého tlaku, který však končil neproměněnými šancemi. Nicméně poté, co Jan Šír vstřelil v 56. minutě kontaktní gól, následovaly dramatické 4 minuty, ve kterých se Liberci i přes velkou snahu, vyrovnat nepovedlo. Ačkoli Tygři odjížděli domů bez bodu, zanechali za sebou velmi solidní a bojovný výkon. V gólových situacích se dařilo dvojici Dvořák-Benda, která zařídila dva góly v síti domácích.

13. kolo, sobota 20. listopadu 2010
4:3
(2:1, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Dvořák (Benda), 31. Dvořák (Benda), 56. Šír. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0.

Jiránek - Aubrecht, Bernat, Šuráň, Bálik, Stolle, Oszi – Čermák, Kotyza, Šír, Benda, Bajer, Dvořák, Šíma, Šíp, Jursa.