Starší dorostenci opět prohráli a klesli na devátou příčku

Date of publication Author Radoslav Vavřina

Liberec/Kladno - Starší dorost odcestoval k prvnímu zápasu na hřišti soupeře od přestávky pro zimní olympiádu mládeže a cestoval hned k týmu kapitána české reprezentace na tomto turnaji Patrika Machače do Kladna. Tým, který dal světu i Jaromíra Jágra přejel Tygry 7:2. Za hosty si góly připsali Procházka a Kouba, brankáře Skřebského po čtyřech brankách střídal Blažek. Tygři tak opakovali špatný výsledek z konce ledna, kdy prohráli stejným poměrem v Havířově.

45. kolo, pátek 25. února 2011

Branky a nahrávky: 9. Kolářík (Véber), 16. Megela (Homer, Tejnor), 24. Gottlieb (Kehar, Jirák), 27. Gottlieb (Kolářík, Bunda), 33. Machač, 38. Habrdla (Machač, Tejnor), 38. Kalla (Sucharda) - 30. Procházka (Pálek), 45. Kouba (Urban). Rozhodčí: Hlinka - Štechmüller, Kučera. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 32:34. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1, 7:2.

Rytíři Kladno

Sýkora - Bunda, Kehar, Kolářík, Sucharda, Vodák - Gottlieb, Habrdla, Homer, Jirák, Kalla, Machač, Megela, Novák, Potekhin, Tejnor, Véber, Znamenáček, Šilhavý.

Skřebský (27. Blažek) - Bednárik, Erlebach, Jandejsek, Mrázek, Pálek, Pyrochta, Slavík, Zedek - Belovič, Dlouhý, Havlas, Klíma, Knap, Kouba, Langhammer, Procházka, Simandl, Slivka, Urban, Žďárský.

Není k dispozici.

45. kolo, pátek 25. února 2011