6. třída na domácím ledě porazila Hvězdu Praha

Date of publication Author Roman Šuráň

Ani ve třetím vzájemném utkání tohoto ročníku ligy žáků 6. třída nezaváhala. Tentokrát porazila Hvězdu Praha čtyřgólovým rozdílem. Po vyrovnané první třetině s minimem střel na obou stranách otevřel skóre pěkným únikem Petr Šíma. Poté se postupně začali domácí Tygři čím dál více prosazovat a v polovině třetí třetiny již vedli o 4 branky. A jelikož tento brankový rozdíl udrželi až do konce utkání, zajistili si tak první vítězství v nadstavbové části ligy žáků 6. tříd.

24. kolo, sobota 29. ledna 2011
6:2
(0:0, 2:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 37. Šíma (Benda), 39. Jursa (Šíp), 44. Jursa, 50. Čermák, 51. Benda (Šíma), 56. Bajer (Jursa). Vyloučení: 1:5. Využití: 0:1.

Kuhn, Mazánek – Turský, Aubrecht, Oszi, Stolle, Bernát, Bálik –Čermák, Kotyza, Šír, Folda, Benda, Šíma, Šíp, Jursa, Bajer