Pátá třída nadělila Hradci Králové osmičku

Date of publication Author Ivo Žůrek

V sobotu Bílí Tygři odehráli 2. kolo nadstavbové proti Hradci Králové. Od začátku zápasu se Liberečtí do soupeře zakousli a nenechali nikoho nepochybách, kdo je na ledě lepším týmem. Modrobílí polevili trošku v prostřední periodě, kdy soupeř skoré zkorigoval. Na výhře se 4 góly podílel Vojtěch Mendl.

17. kolo, sobota 14. ledna 2012

Branky a nahrávky: Naar (Doležal), Naar (Hep), Naar (Heligr), – Křepelka (Žůrek), Mendl, Mendl (Škvarek), Adamec (Škvarek), Mendl (Škvarek), Mendl, Křepelka (Žůrek), Dupal (Virág). Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.

Královští lvi Hradec Králové

Možný, Novotný – Řehák, Brychta, Bárta, Rychtera, Masína, Doksanksý, Naar, Doležal, Brejcha, Sajdl, Hep, Jaroš, Březák, Koďousek, Heligr, Koreček.

Pozner, Žilka – Šuráň, Vála, Havlíček, Helcl, Bartoš, Šustrová – Matějka, Žůrek, Křepelka, Dupal, Virág, Vomáčka, Adamec, Mendl, Škvarek

Není k dispozici.

17. kolo, sobota 14. ledna 2012