Sedmá třída nadělila v derby Frýdlantu devět branek

Date of publication Author Jan Mendl

Liberec - K dalšímu mistrovskému utkání nastoupili Bílí Tygři velice vlažně a už ve třetí minutě byl stav 0:1 a po chvilce už už soupeř z Frýdlantu vedlo o dvě branky. Po rozmluvě s trenéry si teprve kluci uvědomili,že se soupeř sám neporazí a začali hrát důsledněji a dávat branky. Od druhé třetiny kontrolovali hru a výsledek 9:2 byl odměnou za předvedený výkon. Velmi dobrý výkon podala první pětka Bitman-Zika-Mendl, jenž zařídila šest branek.

5. kolo, sobota 13. října 2012
9:2
(4:2, 2:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 6. Mendl (Zika), 8. Mendl (Zika), 14. Bitman (Mojžíšek, Mendl), 18. Zika, 25. Mendl (Zika), 28. Charvát, 53. Bitman (Mojžíšek), 55. Holinger (Kotyza), 58. Charvát (Mendl, Bitman. Střely na branku: 32:24.

Novák - Ira, Charvát, Mojžíšek, Melzer, Holub, Zika, Mendl, Bitman, Stratílek, Kotyza, Holinger, Pjankov, Hornická, Šťástka.