5. třída Tygrů uštědřila Bruslařům první prohru v sezóně

Date of publication Author Radek Kovář

Mladá Boleslav/Liberec - V dalším utkání finálové skupiny nastoupili Bílí Tygři na ledě zatím neporažených Bruslařů a ve velice pohledném utkání tentokrát nezaváhali. Z města automobilů si odvezli cenné vítězství. Dvěma góly se blýskli Jakubec a Šimáněk.

22. kolo, sobota 19. ledna 2013
(2:1,1:3,1:2 )

Branky a nahrávky: Pojsl, Jakubec ( Šimáněk ), Šimáněk ( Jonák ), Jakubec ( Pray ), Kovář ( Kvapil ), Šimáněk ( Pojsl ). Střely na branku: 10:13.

Čaban, Švejdová - Kovář, Starý, Moc, Hák, Vojtěch, Jonák, Folda, Pray, Pojsl, Jakubec, Kollert, Košek, Kvapil, Šimáněk.

Není k dispozici.

22. kolo, sobota 19. ledna 2013