Mladší dorost "B" porazil Benátky nad Jizerou 4:2

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e r e c - Mladší dorost "B" Liberce porazil v pátém kole Benátky nad Jizerou na svém ledě 4:2. O Tygří branky se postarali Benda, Šíma, Král a Dvořák.

5. kolo, neděle 29. září 2013

Branky a nahrávky: 5. Benda, 12. Šíma (J. Král), 24. J. Král (Hornická), 28. Dvořák (J. Beran) - 19. Lexa (Růžička, Havlena), 28. Bouřil (Votoupal). Rozhodčí: Krejbich - Potocký, Touš. Vyloučení: 10:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:2.

Bílí Tygři Liberec "B"

Hrstka - Šuráň, P. Beran, Slavík, Stolle, Tkáčik, Aubrecht, J. Beran, Dvořák, Krytinář, J. Král, Benda, Šíma, Šír, Dospěl, Šafařovský, Hornická.

Benátky nad Jizerou

F. Král - J. Vaněček, P. Vaněček, Prebsl, Gebell, Erben, Votoupal, Bouřil, P. Král, Lexa, Havelna, Růžička, Fišer, Erbenová, Jančík, Šebíková.

Není k dispozici.

5. kolo, neděle 29. září 2013