6. třída Bílých Tygrů vyhrála po perfektním obratu v Pardubicích

Date of publication Author Radek Kovář

Pardubice/Liberec - Ve čtvrtém kole ligy šestých tříd Liberečtí zavítali na led Pardubic. Za stavu 3:0 pro domácí to pro modrobílé nevypadalo příliš dobře, ale v polovině druhé třetiny se Bílí Tygři třemi rychlými góly dostali zpět do zápasu. Od této chvíle utkání zcela ovládli a odvezli si důležité vítězství 7:3. Po dvou brankách si připsali Jakubec a Šimáněk.

4. kolo, sobota 28. září 2013
(2:0,1:4,0:3 )

Branky a nahrávky: Šimáněk (Kovář), Moc, Jakubec, Jakubec, Pray (Pojsl), Pojsl (Strnad), Šimáněk (Pokorný). Vyloučení: 4:4. Střely na branku: 8:17. Průběh utkání: 3:0, 3:7.

Čaban, Švejdová - Kovář, Starý, Hák,Moc, Pojsl, Strnad, Jonák, Folda,Pray, Pokorný, Jakubec, Šimáněk, Kvapil.

Není k dispozici.

4. kolo, sobota 28. září 2013