Sedmá třída deklasovala Lomnici nad Popelkou patnácti brankami

Date of publication Author Milan Plodek, Petr Schultz

Lomnice nad Popelkou/Liberec - Ve třináctém kole Krajské ligy sedmých tříd vyučovali Bílí Tygři v Lomnici nad Popelkou, kterou deklasovali 15:3. V duelu řádili hlavně Mendl s Virágem. Druhý jmenovaný si připsal čtyři branky, první rozesmutněl brankáře Lomnice hned pětkrát.

13. kolo, sobota 07. prosince 2013

Branky a nahrávky: 1. Maťátko (Zárybnická), 18. Zárybnická (Maťátko), 45. Maťátko, 49. Maťátko - Mendl 5, Virág 4, Nikolič 3, Melzer 2, Dupal.

HC Lomnice nad Popelkou

Šašek, Kopecký - Lukáč, Palič V., Skalský J., Zárybnický - Zárybnická, Chlumský, Maťátko - Kubán, Junek, Svoboda - Mach, Ševců.

Zajíček - Šuráň, Mojžíšek, Havlíček, Bartoš, Nikolič - Dupal, Virág, Mendl, Křepelka, Melzer, Straka.

Není k dispozici.

13. kolo, sobota 07. prosince 2013