Šesťáci vlétli do zápasu se Slavií jako uragán, po první třetině vedli 5:0

Date of publication Author Petr Oberreiter

Liberec - Tygři předvedli velmi vydařený vstup do zápasu. V čase 4:07 vedli po trefách Oberreitera, Šmída a Váradyho již 3:0. Do konce třetiny šelmy využily svou značnou územní převahu, která trvala po celý zápas, a skórovaly ještě dvakrát. Druhá perioda nabídla o něco vyrovnanější skóre, stejně jako ta třetí, v níž proběhla výměna některých útočníků za obránce a celková změna postů. Ani tento prvek nezkazil herní výkon. Branky přidali Várady, Šmíd a Gutsu, třikrát ale skórovali i Pražané.

4. kolo, středa 28. září 2016
4:10
(0:5, 1:2, 3:3)

Branky a nahrávky: Šmíd 2, Várady 2, Oberreiter, Vološín, Adamec, Ehrenberger, Lejdar, Gutsu. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0.

Robert Leško, Štěpán Stránský - Ondřej Adamec, Jakub Ehrenberger, Alaksandr Gutsu, Damian Hrabčák, Tichon Cherevko, Matouš Jakubec, Samuel Jansa, Ludvík Lejdar, Ondřej Mitlener, Adam Nebuželský, Petr Oberreiter, Filip Riedel, Petr Šmíd, Daniel Várady, Tadeáš Vološín, Michal Zverka

Jiří Bermann
„Stejně jako u osmáků jsme i v tomto zápase byli lepším celkem. Ve třetí minutě jsme vedli 3:0 a bylo po zápase. Nastoupili jsme na svého soupeře a samozřejmě se následně daleko lépe s vedení od samotného začátku hraje. Hráče musím pochválit za to, že jsme vydrželi hrát stejně aktivně po celý zápas. Nechci však znevažovat Slavii, neboť v žákovských kategoriích patří jednoznačně k dobrým týmům a každé utkání s ní je velmi náročné.“