Šestá třída díky pětigólové třetině porazila Slavii

Date of publication Author Petr Oberreiter

Liberec - Od začátku utkání byla hra poměrně vyrovnaná, přičemž se přelévala ze strany na stranu. Tygři i soupeř měli několik šancí, ovšem bez využití. V čase 4:18 bylo po faulu našeho hráče nařízeno trestné střílení, které Slavia proměnila. Hra byla i nadále vyrovnaná. V závěru třetiny se podařilo šelmám zásluhou Damiana Hrabčáka vyrovnat a první perioda skončila. Druhá třetina byla celá v režii našeho celku a vyhráli jsme ji poměrem 5:0. Třetí dějství šesťáci odehráli volnějším tempem a hra už nebyla tak pohledná. My i soupeř jsme vstřelili po jedné brance.

11.kolo, sobota 05. listopadu 2016
7:2
(1:1, 5:0, 1:1)

Branky a nahrávky: Hrabčák (Adamec), Jansa (Šmíd), Vološín (Ehrenberger), Ehrenberger (Gutsu), Gutsu (Lejdar), Šmíd (Gutsu), Šmíd (Jakubec). Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0.

Leško Robert, Stránský Štěpán - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Olexander, Hrabčák Damian, Jakubec Matouš, Jansa Samuel, Lejdar Ludvík, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Vítězslav Jankových
„Celkově se mi zápas líbil, kluci podali výborný výkon. Soupeře přehrávali a byly tam i takové kombinace, že se na hokej v rámci šesté třídy dalo koukat. Soupeře jsme přestříleli, ale výsledek mohl být ještě výraznější. V poslední třetině jsme zahodili několik tutových šancí, klukům říkáme, aby je zakončovali. Puky, které jsem do prázdné branky, musí zakončovat na plno. Ale na druhou stranu u dětí je to tak, že často už vidí gól a skončí to úplně jinak. Celkově šesťákům utkání vyšlo, hráli výborně, jen mohli nastřílet ještě víc gólů.“