Mladší dorost "B" ztratil v souboji s Kolínem vedení a poprvé zůstává bez bodu

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Kolín/Liberec - Mladší dorost "B" nestačil po třech vítězných zápasech v řadě na kolínské Kozly. Po první třetině svěřenci trenéra Václava Lacka vedli 2:1, nicméně soupeř dokázal ve druhé periodě po přestřelce vyrovnat a ve třetí převážit misky vah na svou stranu. Dvě branky v střetnutí zaznamenal Petr Šimáněk.

5. kolo, středa 28. září 2016

Branky a nahrávky: 9. Jakubec (Jiruš, Jansa), 19. Šimáněk (Nezbeda), 26. Šimáněk (Pokorný), 37. Havlíček (Pojsl).

Bílí Tygři Liberec "B"

Hosnedl, Král - Havlíček, Pokorný, Bartoš, Pípa, Helcl, Hlister - Jansa, Matějka, Nezbeda, Šimáněk , Jakubec, Folda, Jiruš, Pojsl, Brandejský, Jonák

5. kolo, středa 28. září 2016

Bílí Tygři Liberec "B"