Neskutečný Jakub Dvořák a čtrnáct kousků do sítě Chrudimi. Deváťáci změnili těsné utkání v exhibici!

Date of publication Author Ondřej Belák

Chrudim - To byl zápas! Devátá třída nezažila úplně nejpovedenější vstup do duelu a v Chrudimi hrála po dvaceti minutách nerozhodně. Pak se ale zkoncentrovala a na ledě to bylo vidět! Ve třetí části se spustila nespoutaná kanonáda s hlavním režisérem Jakubem Dvořákem, jenž se prosadil hned šestkrát. Stejným počtem bodů se s bilancí 2+4 prezentoval také Jaromír Pérez.

9. kolo, neděle 27. října 2019

Branky a nahrávky: 8. Kašpárek, 11. Pirner (Procházka), 15. A. Pražan (Pamánek) - 10. J. Pérez (Ehrenberger), 11. Zverka, 16. J. Pérez, 24. Dvořák (J. Pérez), 25. Fiala, 35. D. Pérez (Janata, J. Pérez), 41. Dvořák (Hois), 43. Dvořák (Ehrenberger), 45. Ehrenberger, 46. Dvořák, 47. Dvořák (Janata), 48. Jakubec (Ehrenberger), 49. Dvořák (J. Pérez), 60. Fiala (J. Pérez). Rozhodčí: Pošvář - Beran, Kopecký. Vyloučení: 9:10. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:14.

HC Chrudim

Dalecká (43. Pithart) - Dvořák, Pamánek, Procházka, A. Pražan - Nejedlo, Chvojka, Štěpánek, Kašpárek, Dubová, Ješina, Pirner, Severa, Pilař, T. Pražan.

Petříček - Průšek, Várady, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Dvořák, Ehrenberger - Hois, Zverka, Fiala, J. Pérez, Vološín, Riedel, Jansa, Janata.

Vojtěch Fiala
„V první třetině jsme soupeři, nad kterým jsme už od začátku disponovali herní převahou, zbytečně darovali tři góly. Od druhé části nastoupili na led mnohem disciplinovanější Tygři a do konce zápasu jsme na ledě byli lepším týmem. Střelecké představení si připravil Kuba Dvořák, který v každém ze svých pěti střídaní ve třetí periodě skóroval!“

9. kolo, neděle 27. října 2019

HC Chrudim