Pětigólová ztráta už byla pro páťáky příliš velké sousto a v České Lípě nebodovali

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Zápas na ledě České Lípy naší páté třídě nevyšel dle představ. Těsně po polovině utkání prohrávala už 0:5 a porážku již dokázala pouze zmírnit. Tygrům nepomohly ani dva zásahy Tadeáše Mendlíka.

7. kolo, neděle 17. listopadu 2019

Branky a nahrávky: 13. Stejskalová, 21. Tvrdík, 23. Šafařík (Kubelka), 31. Kubelka, 32. Tvrdík - 36. Mendlík, 37. Rašťák, 59. Mendlík (Lochman). Rozhodčí: Mizera, Štefan. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Průběh utkání: 5:0, 5:3.

HC Predators Česká Lípa

Smetana - Adam, Novotný, Čermák, Šafařík, Kintr, Stejskalová, Horký, Gavlik, Novák, Kubelka, Vondrášek, Tvrdík.

Eder - Kašpar, Pleštil, Rašťák, Salaba, Tokar, Lochman, Hlubuček, Al-Dhaief, Bartovič, Havlíček, Racek, Mendlík, Havlena.

7. kolo, neděle 17. listopadu 2019

HC Predators Česká Lípa