Deváťáci porážejí lídra! Bitvu s Boleslaví zvrátili skvělou třetí částí

Liberec - Ve velice vyrovnaném zápase se hosté po bezbrankových dvaceti minutách ujali vedení a před poslední třetinou drželi těsný náskok. Šelmy ovšem předvedly vydařený obrat a po vítězné brance Tadeáše Vološína z 59. minuty berou proti rivalovi tři body! Jaromír Pérez se zaskvěl třemi gólovými přihrávkami.

18. kolo, sobota 11. ledna 2020
4:2
(0:0, 1:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 36. Dvořák (J. Pérez, Fiala), 48. Shpilka (J. Pérez, Jansa), 59. Vološín (J. Pérez, Ehrenberger). 60. Hrabčák - 23. Sypecký (Lisler), 40. Král (Sypecký). Rozhodčí: Krátký - Kouďa, Stárek. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.

Leško - Várady, Jakubec, D. Pérez, Dvořák, Ehrenberger - Shpilka, Hrabčák, Fiala, J. Pérez, Vološín, Jansa, Janata, Jobek.

BK Mladá Boleslav

Hora - Halman, Sypecký, Vlasák, Kredba, Průšek, Hlinský - Hasman, Hradec, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Král.

Trenér Vojtěch Fiala o chování rodičů:

"Chování rodičů na mládežnickém sportu mě mrzí. Sprosté pokřikování směrem k hráčům, trenérům, ale hlavně rozhodčímu. Zápas byl vedený Ondrou Krátkým, který je ročník 2003. Tak si představte, že sprostě osočujete šestnáctiletého kluka na utkání svého čtrnáctiletého. To mě zaráží. Rozhodčí přitom zvládl zápas lépe, než mnohdy starší a zkušenější kolegové."

Vojtěch Fiala
„Velmi vyrovnaná bitva. Máme radost, že jsme zápas v koncovce zvládli dovést k vítězství. Všechny tři lajny se dnes prosadily a každý z našich hráčů přispěl k výhře týmu.“