Šestá třída inkasovala jako první, pak ale Frýdlant jasně přehrála

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří šesťáci doma jednoznačným rozdílem porazili Frýdlant. Důležitý byl zejména bleskový obrat po první inkasované brance, protože od té doby si už naši mládežníci s přehledem šli za vítězstvím. Bilanci 4+2 si přispal Martin Šmucr.

8. kolo, sobota 06. listopadu 2021

Branky a nahrávky: 4. Šmucr (Bartek, Rozsíval), 4. Vlačiha (Táborský), 14. Pluhař (Hes), . Šmucr, 32. Bartovič (Šmucr), 35. Železný, 38. Lochman (Rozsypal), 43. Hes (Táborský), 48. Šmucr (Bartek), 54. Šmucr (Bartovič, Vlačiha), 57. Bartovič (Šmucr) - 2. Rutkowski, 27. Novák. Vyloučení: 7:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0.

Eder - Rozsypal, Blahout, Lochman, Hes, Železný - Čakajík, Šmucr, Táborský, Rozsíval, Vlačiha, Bartek, Bartovič, Pluhař.

HC Frýdlant

Janda (30. Mauer) - Zrůst, Šturma, Novák, Trojan, Matějka, Pekala, Rutkowski, Piňevský, Mrklas, Závěta, Podhorský, Martiš, Gudas, Tůma, Lilko, Hájek, Křelina.

8. kolo, sobota 06. listopadu 2021

HC Frýdlant