Šestá třída uspěla v napínavém souboji s Jaroměří

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naši šesťáci odehráli v Jaroměři nesmírně vyrovnané utkání. Až do 31. minuty se čekalo na první branku, kterou vstřelil Matyáš Čakajík. Domácí poté dvakrát vyrovnali, jenže na trefu Václava Lochmana už odpověď nenašli.

nadst. 8, neděle 13. února 2022

Branky a nahrávky: 37. Schovánek (Bartoš), 44. Bartoš (Sekera) – 31. Čakajík, 39. Švajda (Šmucr), 50. Lochman (Švajda).

HC Jaroměř

Š. Sedláček (M. Tomášek) — V. Štursová, J. Kužela, J. Bartoš, M. Jadrný, O. Petiška, O. Dvořák, J. Kužela, A. Runštuk, Š. Foltin, J. Schovánek, D. Černý, J. Sekera.

D. Eder (J. Kyznar) — M. Čakajík, R. Rozsypal, J. Blahout, V. Lochman, F. Švajda, Š. Hes, R. Javůrek, M. Šmucr, A. Rozsíval, M. Bartek, L. Pluhař.

nadst. 8, neděle 13. února 2022

HC Jaroměř