Zápas s Náchodem se šesté třídě nepovedl

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šesťáci souboj s Náchodem nerozehráli podle svých představ a hned v první části nabrali tříbrankovou ztrátu. Jelikož měl soupeř převahu i nadále, musel náš tým zkousnout vysokou porážku. Jediný liberecký gól vstřelil Martin Šmucr.

nadst. 9, sobota 19. února 2022

Branky a nahrávky: 55. Šmucr (Hes) – 5. Kania (Parakhonka), 10. Flechtner, 20. Král (Flechtner), 29. Flechtner (Lukášek), 32. Kania (Parakhonka), 39. Sokol, 40. Král (Hlavsa), 48. Sokol (Flechtner), 59. Parakhonka (Kania).

J. Kyznar (D. Eder) — M. Čakajík, J. Blahout, V. Lochman, F. Švajda, Š. Hes, R. Javůrek — M. Šmucr, R. Táborský, A. Rozsíval, M. Bartek, A. Bartovič, L. Pluhař, D. Křeček.

HC Náchod

J. Tichý — T. Hubálek, V. Podškubka, E. Hlavsa — J. Hroch, J. Příhoda, V. Pultar, S. Kania, Š. Lukášek, T. Sokol, F. Král, Z. Klíma, J. Flechtner, M. Parakhonka.

nadst. 9, sobota 19. února 2022

HC Náchod