Přestřelka se šťastným koncem! Šestka vyloupila Jablonec

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Derby šesté třídy proti Jablonci nabídlo pořádně divokou podívanou. Naši hráči v průběhu druhé třetiny vedli už 5:2, jenže pak přišla jablonecká smršť a těsný náskok drželi Vlci. Utkání za stavu 7:7 přiklonil na stranu Bílých Tygrů v 57. minutě Martin Šmucr.

nadst. 10, pátek 25. února 2022

Branky a nahrávky::7. Bartel (Kulda, Kubín), 9. Kubín (Milota), 32. Kubín (Milota), 33. Bartel (Kyzivát), 33. Kubín, 38. Kubín, 49. Milota (Šourek) – 6. Švajda (Bartovič), 17. Lochman (Javůrek), 18. Hes, 25. Šmucr (Rozsíval), 30. Čakajík (Matějček), 42. Lochman (Javůrek), 47. Bartovič (Rozsíval), 57. Šmucr (Čakajík, Hes).

HC Vlci Jablonec

P. Šimůnek (J. Svoboda) — A. Šourek, D. Mencl, M. Elis, P. Salaba, V. Pleštil, P. Kubín, V. Milota, O. Bleša, M. Kulda, J. Kyzivát, Š. Bartel.

D. Eder (J. Kyznar) — J. Blahout, V. Lochman, F. Švajda, R. Javůrek — M. Čakajík, M. Šmucr, J. Matějček, R. Táborský, A. Rozsíval, M. Bartek, A. Bartovič, Š. Hes.

nadst. 10, pátek 25. února 2022

HC Vlci Jablonec