Přestřelka se šťastným koncem, osmička porazila Neratovice

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Osmá třída sehrála v Neratovicích velice zajímavý a napínavý zápas, který skončil rozdílem jediné branky. Pod výhru Liberce 6:5 se hattrickem podepsal Matyas Čutta.

5. kolo, sobota 01. října 2022

1. Koudela (Denysenko), 22. Koudela, 36. Vlk (Novák), 52. Michálek (Zeus), 53. Chabada – 10. Novák (Fadrhonc, Somorovský), 27. Somorovský (Fadrhonc), 33. Somorovský, 35. Čutta (Tureček), 44. Čutta (Šejc), 47. Čutta (Sanejstr, Somorovský).

HC Neratovice

T. Hons — M. Hubáček, S. Zeus, M. Pek, T. Rybář, M. Soriano, M. Michálek — A. Denysenko, V. Koudela, T. Strůna, P. Novák, V. Vlk, M. Chabada, M. Vlk.

O. Maxin (M. Bureš) — D. Novák, M. Tureček, D. Sůra, D. Cerman, D. Al-Dhaief, S. Sanejstr, Š. Tomka — M. Tokar, M. Čančík, T. Jančařík, A. Somorovský, M. Čutta, Š. Šejc, J. Fadrhonc, K. Volavka.

5. kolo, sobota 01. října 2022

HC Neratovice