Sedmáci nedali Jablonci na domácí půdě šanci

Date of publication Author Jan Kordík

Liberec - Góly sedmičky zůstávaly dlouho bez soupeřovy odpovědi, ta však přece jen přišla. Jablonečtí se nakonec dokázali třikrát prosadit, stalo se tak nicméně až ve třetí třetině, kdy Tygři disponovali pohodlným náskokem. Na výhře 21:3 se ziskem osmi bodů za pět branek a tři nahrávky zaskvěl Radim Javůrek!

7. kolo, sobota 15. října 2022

1. Křeček (Rozsíval), 2. Javůrek (Podhorský), 10. Švajda (Čakajík, Javůrek), 15. Bartovič, 16. Javůrek (Čakajík, Šmucr), 23. Blahout (Křeček, Rozsíval), 24. Javůrek, 27. Lochman (Křeček), 29. Pluhař (Bartek, Rozsypal), 32. Čakajík (Švajda, Bartovič), 35. Javůrek (Čakajík, Švajda), 38. Lochman, 39. Čakajík (Javůrek, Podhorský), 46. Blahout (Křeček, Vlačiha), 48. Rozsíval (Křeček), 50. Bartovič, 51. Rozsíval (Lochman), 56. Javůrek (Čakajík, Šmucr), 57. Šmucr, 58. Švajda (Javůrek), 60. Bartovič – 45. Bidlas (Bartel, Jansa), 51. Jansa (Bartel), 53. Bidlas (Bartel).

D. Eder (J. Kyznar) — R. Rozsypal, J. Blahout, A. Rozsíval, Š. Podhorský, F. Švajda, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, M. Vlačiha, L. Pluhař, A. Bartovič.

HC Vlci Jablonec

P. Šimůnek — R. Havlíček, D. Jansa, J. Melichar, O. Werner, Š. Bartel, F. Kulík, M. Bidlas, R. Hlubuček, M. Bartel, J. Kulhavý.

7. kolo, sobota 15. října 2022

HC Vlci Jablonec