Vítězný vstup do hlavní části! Patnáctka si výhru s Kladnem musela vybojovat

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po bezchybné jízdě krátkou kvalifikační skupinou odstartovala naše devítka pouť dlouhodobou částí. V Home Credit Areně nad Kladnem vedla v úvodu druhé třetiny už 3:0, jenže soupeř se do zápasu skvěle vrátil a bylo z toho ještě drama. Za stavu 4:4 rozhodl prodloužení domácí David Choma.

1. kolo, středa 19. října 2022
5:4p
(2:0, 1:2, 1:2 - 1:0)

10. Bělohorský (Šejc), 15. Sanejstr (Svoboda), 23. Bělohorský (Vaněček), 50. Hrabčák, 65. Choma (Fiala, Krajdl) – 35. Tureček (Hlavsa, Novák), 40. Borkovec (Kalla), 49. Kalla (Klempíř), 55. Kozák (Kalla).

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Baksalary, Š. Šmucr, D. Fiala, S. Sanejstr, J. Vaněček, M. Tureček — J. Šafařovský, S. Hrabčák, J. Svoboda, M. Kučera, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský.

Rytíři Kladno

A. Voráček (D. Šrámek) — K. Müller, D. Mahovský, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla.

Vojtěch Fiala
„Jsme rádi, že jsme první zápas soutěže vyhráli, i když v průběhu jsme rozhodně sahali po všech třech bodech. Soupeř přivezl fyzicky velmi silné mužstvo a věřím, že všechny naše vzájemné duely budou podobně náročné.“

1. kolo, středa 19. října 2022
5:4p