Devítka nedala Dynamu šanci!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří U15 předvedla na pardubickém ledě dominantní výkon. O vítězi pravděpodobně rozhodla už první třetina, po které naši hráči vedli už 4:0. Po dvou zápasech, které musely být kvůli marodkám soupeřů odložené, tak liberečtí deváťáci znovu zapsali důležité body do našlapané tabulky. Dynamo porazili jednoznačně 7:0, Sebastian Charvát s Matějem Hráškem si společně připsali cennou nulu.

13. kolo, pátek 09. prosince 2022

8. Kučera (Šejc), 9. Bělohorský, 10. Svoboda (Krajdl), 18. Vaněček (Krajdl), 25. Kučera (Šejc, Svoboda), 43. Šafařovský (Tureček), 49. Bělohorský (Šejc).

HC Dynamo Pardubice

D. Veřmiřovský (M. Netušil) — L. Hron, D. Raďák, J. Šurc, D. Jaroš, F. Koudelka, M. Neruda, O. Kačírek, A. Herynk — V. Katzer, V. Joska, M. Kovář, P. Šimonek, M. Palán, Š. Jebousek, F. Gois, M. Jindřichovský, M. Novák.

M. Hrášek (S. Charvát) — D. Novák, M. Baksalary, M. Tureček, J. Vaněček, S. Zeman — J. Šafařovský, J. Svoboda, J. Beránek, M. Kučera, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský, D. Beneš.

Libor Daněk
„Odehráli jsme velice dobré utkání, prosadily se všechny tři naše útoky. Zápas byl hodně ovlivněný tím, že oběma týmům chybělo mnoho důležitých hráčů. Na naší straně tedy nastoupilo několik mladších kluků, z nichž si někteří odbyli v U15 premiéru. Všichni si zaslouží pochvalu. Věříme, že si střeleckou pohodu přeneseme i do posledních dvou zápasů roku 2022.“

13. kolo, pátek 09. prosince 2022

HC Dynamo Pardubice