Skvělá práce, U15 přehrála Mladou Boleslav!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Devátá třída se s kalendářním rokem 2022 rozloučila ve velkém stylu. V souboji druhého týmu s aktuálně prvním se doma střetla s Mladou Boleslaví, kterou porazila 5:2! Góly Bílých Tygrů si rozdělili Šimon Bělohorský, Samuel Hrabčák, Jakub Vaněček, David Choma a Matěj Kučera.

14. kolo, sobota 17. prosince 2022

12. Bělohorský (Šejc), 19. Hrabčák (Šafařovský, Zeman), 34. Vaněček (Šejc), 41. Choma (Krajdl, Sanejstr), 49. Kučera – 14. Novotný (Zhdanov), 31. Hanyš (Vasiak, Verbeshchuk).

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Baksalary, M. Tureček, S. Sanejstr, J. Vaněček, S. Zeman — J. Šafařovský, S. Hrabčák, J. Svoboda, M. Kučera, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský

BK Mladá Boleslav

M. Sklenička (K. Příhoda) — B. Stádník, J. Mokrý, D. Verbeshchuk, V. Nedorost, V. Hora — S. Vasiak, D. Churáček, Š. Václavík, V. Flodrman, P. Hanyš, T. Novotný, F. Matějka, O. Zhdanov

Vojtěch Fiala
„Domácí výhra před svátky je hezké zakončení roku a motivace na druhou část soutěže. Hlavně mě ale těší, jakým způsobem si tým za výhrou došel. Poctivá hra, vysoká intenzita, spoustu těžkých situací 50/50, ve kterých se nám povedlo získat puk na naše hokejky. Vypíchnul bych dva momenty – chycený nájezd Sebastiana Charváta a rychlý gól v prvním střídání třetí třetiny. Do té doby to byl zápas nahoru dolů. Myslím, že oba týmy výkonem ukázaly, že mají ambice hrát letos o nejvyšší příčky. Všem děkuji za spolupráci v roce 2022 a přeji klidné Vánoce.“

14. kolo, sobota 17. prosince 2022

BK Mladá Boleslav