U15 v severočeské bitvě porazila Litvínov

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Hráči kategorie U15 se po bronzové olympiádě dětí a mládeže vrátili do ligových kolejí. Na domácím ledě přivítali další celek se severu Čech – litvínovskou Vervu. Utkání se neslo ve znamení tygří převahy, naši hráči se nicméně dlouho nemohli střelecky prosadit. Až v polovině duelu se trefil Šimon Bělohorský, jehož branka se ukázala být vítěznou. Nulu vychytal Sebastian Charvát.

18. kolo, čtvrtek 02. února 2023

32. Bělohorský (Šejc, Krajdl), 55. Krajdl (Bělohorský, Vaněček).

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Baksalary, M. Tureček, J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček — S. Hrabčák, M. Kučera, S. Kříž, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský, Š. Šmucr, T. Pekr, D. Choma.

HC VERVA Litvínov

K. Udržal (P. Bartko) — J. Hranáč, M. Polka, M. Spálenka, V. Zörner, D. Bozseník, M. Macholda — D. Komůrka, J. Pecka, J. Záruba, J. Petružálek, A. Vondráček, V. Butka, A. Gelhof, J. Vladař, K. Kváš.

Vojtěch Fiala
„Z hlediska ofenzivy a pohybu nám zápas nevyšel úplně podle představ. Rozhodně nechceme nic a nikoho podcenit, a věřím, že do dalších utkání, která nás tenhle týden čekají, dokážeme zařadit minimálně o stupeň nahoru. Zároveň si vždy ceníme udržené nuly a toho, že jsme většinu zápasu kontrolovali na kotouči hru. V sobotu proti Hradci budeme muset zabrat, abychom takový výsledek mohli zopakovat.“

18. kolo, čtvrtek 02. února 2023

32. Bělohorský (Šejc, Krajdl), 55. Krajdl (Bělohorský, Vaněček).

HC VERVA Litvínov