Druhé čisté konto v řadě! Devítka uspěla na hradeckém ledě

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátá třída v sobotu zajížděla do Hradce Králové, kde se prezentovala kvalitním výkonem. O vítězství Liberce rozhodla zejména první třetina, v níž byli naši hráči lepší a vytvářeli si spoustu šancí. V dalším průběu svůj tým výborně podržel brankář Sebastian Charvát, který podruhé v řadě neinkasoval. Dva góly vítězů zařídil Šimon Bělohorský.

19. kolo, sobota 04. února 2023

7. Krajdl (Kučera), 19. Čančík (Šejc), 46. Bělohorský, 58. Bělohorský (Sanejstr).

Mountfield HK

F. Růžička (Š. Klapal) — D. Pavlík, W. Ficenec, J. Wališ, K. Studnický, R. Vencl, T. Šanc — T. Koklar, O. Chmelíček, J. Šedivý, F. Brzák, M. Václavíček, F. Klíma, J. Vondruška, L. Hofman, V. Bulat.

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Baksalary, J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček, Š. Šmucr — S. Hrabčák, T. Pekr, M. Kučera, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský, M. Čančík

Vojtěch Fiala
„Po vlažnějším utkání s Litvínovem jsme začali s velkou chutí a může nás snad jen mrzet, že jsme v první třetině nevstřelili víc než dvě branky, Hradec pak totiž zabral. O to víc si ale ceníme toho, že jsme druhý zápas v řadě udrželi čisté konto, znovu nás v nejtěžších chvílích skvěle podržel brankář Charvát. V neděli nás čeká třetí utkání v tomto týdnu a uděláme vše pro to, aby to byl týden ve znamení "čisté práce."“

19. kolo, sobota 04. února 2023