U15 bojuje o první místo! Výhru nad Hradcem trefil hattrickem Bělohorský

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Drama se šťastným koncem! Liberečtí deváťáci na domácím ledě po boji přetlačili Hradec Králové, což znamená, že poskočili na první místo tabulky své skupiny. Hlavní hvězdou zápasu byl kanonýr Šimon Bělohorský, který se trefil hned třikrát.

26. kolo, sobota 11. března 2023

13. Bělohorský (Svoboda, Šafařovský), 21. Šejc (Novák, Vaněček), 30. Bělohorský (Krajdl), 53. Bělohorský (Svoboda) – 22. Brzák (Hofman, Ficenec), 29. Koklar (Wališ), 57. Klíma (Brzák, Bulat).

S. Charvát — D. Novák, J. Šafařovský, S. Sanejstr, J. Vaněček, D. Fiala — J. Svoboda, T. Pekr, M. Mairich, S. Kříž, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský, D. Choma.

Mountfield HK

F. Růžička — J. Wališ, K. Studnický, R. Vencl, T. Šanc, W. Ficenec, D. Pavlík — T. Koklar, F. Brzák, M. Václavíček, V. Dostálek, F. Klíma, L. Hofman, V. Bulat, O. Chmelíček.

Vojtěch Fiala
„Opět jsme to měli s příběhem, od pátečního tréninku do sobotního zápasu nám totiž onemocněli tři hráči. Museli jsme si tedy poradit na tři lajny a Denise Fialu, který nastoupil poprvé po třech měsících. Jsme rádi, že se dlouhodobě zranění hráči vracejí. Hradec už sice neměl o co hrát, ale každý vzájemný zápas týmů, které se dobře znají, má náboj a nechcete soupeři nechat metr ledu. Díky výhře se držíme s Boleslaví v souboji o první místo v základní části, rozhodne nedělní vzájemný duel.“

26. kolo, sobota 11. března 2023

Mountfield HK