Šestá třída výborně otočila zápas v Pardubicích!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Velice kvalitním výkonem a zaslouženým obratem se prezentovali naši šesťáci na ledě pardubického Dynama. Po první třetině domácí vedli 3:1 a těsný náskok drželi i po začátku třetí části, jenže body nakonec míří do Liberce. V 57. minutě se o rozhodující trefu postaral dvougólový Tomáš Isach.

9. kolo, sobota 22. října 2022

5. Dušek (Černý), 12. Procházka (Píša), 19. Píša, 45. Černý (Dušek) – 4. Isach (Šilhán), 23. Nezmar (Musil), 43. Knap, 45. Matějček (TS), 57. Isach (Helísek).

HC Dynamo Pardubice

J. Šimon — N. Máša, T. Švadlenka, P. Vašek, F. Drášil, J. Vašíček, J. Dušek — D. Forman, M. Friml, M. Havelka, D. Žižka, A. Petr, M. Píša, Š. Černý, M. Procházka.

D. Hnízdo — A. Palaš, K. Veselý, T. Helísek, J. Matějček, J. Šilhán, J. Nezmar — D. Strnádek, M. Lhoták, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

Jan Lucák
„Odehráli jsme jedno z nejlepších utkání letošní sezóny. Velice mě těší, že kluci dokáží přenášet věci z tréninku do zápasu – v Pardubicích jsme v tomhle ohledu ukázali prakticky všechno. Byl to náročný zápas, ale v těch hráváme nejlépe.“

9. kolo, sobota 22. října 2022

HC Dynamo Pardubice