Sedmička zvládla derby, Boleslav porazila v přestřelce

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Velké střelecké představení nabídlo derby sedmých tříd mezi Bílými Tygry a Mladou Boleslaví. V utkání padlo celkem šestnáct branek, z nichž devět vstřelili domácí. Tři body tedy i díky příspěvku čtyřgólového Matyáše Čakajíka zůstaly pod Ještědem.

8. kolo, sobota 22. října 2022

4. Čakajík (Křeček), 7. Čakajík, 17. Čakajík, 26. Podhorský (Bartovič), 38. Bartovič (Táborský), 42. Podhorský (Bartovič, Čakajík), 49. Čakajík, 52. Lochman, 57. Bartovič – 5. Slavata (Meňhart, Skořepa), 15. Novák, 21. Skořepa (Štros), 47. Skořepa (Kulhavy), 53. Šimek, 59. Slavata (Krupka), 60. Slavata (Krupka, Skořepa).

J. Kyznar (D. Eder) — R. Rozsypal, J. Blahout, A. Rozsíval, Š. Podhorský, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, L. Pluhař, A. Bartovič, R. Táborský.

BK Mladá Boleslav

M. Kobrle (J. Řezáč) — D. Laskavyj, M. Kulhavy, M. Vogl, A. Meňhart, I. Malayev, J. Hložek — M. Krupka, J. Hybner, D. Novák, L. Šulc, L. Trč, V. Slavata, J. Štros, A. Šimek, D. Skořepa.

8. kolo, sobota 22. října 2022

BK Mladá Boleslav