Osmá třída proti Spartě urvala cenné vítězství! Hattrickem rozhodl Čančík

Liberec - Osmá třída se Spartou odehrála vyrovnané utkání, které se rozhodovalo až v poslední třetině. Bílí Tygři do ní vstupovali za nepříznivého stavu 2:3, nicméně Matyáš Čančík pak dvěma zásahy zkompletoval hattrick a rozhodl o cenné výhře svého týmu.

9. kolo, pátek 28. října 2022
4:3
(2:1, 0:2, 2:0)

13. Kučera (Fadrhonc, Čančík), 18. Čančík (Tomka), 45. Čančík (Tomka), 57. Čančík – 10. Heřman (Platil), 30. Poláček (Kolupaev), 40. Platil (Trachta).

O. Maxin (M. Bureš) — D. Novák, M. Tureček, D. Sůra, D. Cerman, D. Al-Dhaief, Š. Tomka — D. Telyčko, M. Čančík, M. Tokar, M. Kučera, T. Jančařík, M. Čutta, D. Krechler, D. Beneš, P. Filo, J. Fadrhonc, K. Volavka.

M. Všetečka (Š. Fafejta) — S. Žuffa, D. Trachta, L. Vágner, J. Kincl, J. Petržela, J. Plesník, A. Gottwald — V. Sivek, D. Kolupaev, D. Heřman, M. Jáchim, P. Poláček, S. Platil, D. Stefaňuk.

Ctibor Jech ml.
„Do zápasu jsme nevystoupili dobře, museli jsme přidat na důrazu a rychlosti. Postupně jsme se zlepšovali, a přestože jsme ve druhé třetině hráli dobře, dovolili jsme soupeři našimi chybkami, aby otočil skóre. Do třetí části jsme šli s tím, že uděláme vše, abychom zápas otočili. Věřili jsme tomu. Dobrým vstupem do třetiny jsme si řekli o přesilovku a vyrovnali jsme. Na osmou třídu se hrál velmi dobrý hokej. Vzadu nás výborně držel Ondra Maxin a aktivitou jsme si řekli i o čtvrtý gól.“