Šestka ve třetí části výborně otočila přestřelku s Hradcem!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří šestá třída předvedla další skvělý obrat. Tentokrát doma díky skvělé třetí třetině zvrátila skóre těžkého duelu s Hradcem Králové. V 53. minutě vstřelil vítěznou branku stylově z trestného střílení Tomáš Helísek.

10. kolo, sobota 29. října 2022

1. Knap (Foit), 24. Knap, 29. Lhoták (TS), 47. Křeček (Lhoták), 48. Isach (Knap), 52. Knap (Foit), 53. Helísek (TS) – 4. Hardoš (Cabalka), 10. Hejzlar (Zikmund), 29. Svoboda, 31. Hejzlar (Lounek), 32. Mrštík (Svoboda), 53. Svoboda.

A. Novotný (D. Hnízdo) — J. Nezmar, A. Palaš, D. Malaník, T. Helísek, K. Veselý — D. Strnádek, M. Lhoták, A. Grešl, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit, D. Křeček, T. Isach.

Mountfield HK

O. Čtvrtečka — L. Matuška, J. Prokeš, T. Hardoš, V. Svoboda, Š. Lounek, P. Trumha, T. Cabalka, V. Klíma, A. Hejzlar, V. Zikmund, J. Mrštík.

10. kolo, sobota 29. října 2022

Mountfield HK