Nepovedená první třetina rozhodla, sedmička nestačila na Dynamo

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Utkání na ledě pardubického Dynama se našim sedmákům nevydařilo podle představ. O osudu zápasu rozhodla už první třetina, ve které se domácí čtyřikrát prosadili a nakročili za vítězstvím. Při prohře 3:7 se za Liberec dvakrát prosadil Martin Šmucr.

2. nadst., sobota 26. listopadu 2022

10. Novák (Andrejko), 11. Novák (Andrejko, Fiala), 12. Jaroš (Florián, Pospíchal), 19. Andrejko (Novák), 29. Andrejko (Fiala), 54. Novák (Bartheldy), 55. Bartheldy (Andrejko) – 31. Rozsíval (Javůrek), 33. Šmucr (Křeček, Bartovič), 60. Šmucr (Bartovič, Křeček).

HC Dynamo Pardubice

R. Marossy (J. Šmíd) — F. Florián, M. Kubát, T. Čáslava, J. Fiala, J. Bezstarosti, M. Faško — D. Jaroš, M. Pospíchal, P. Mužátko, J. Hanzlík, N. Novák, L. Andrejs, L. Andrejko, Š. Procházka, V. Bartheldy.

D. Eder (J. Kyznar) — J. Blahout, A. Rozsíval, Š. Podhorský, F. Švajda, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, L. Pluhař, A. Bartovič, R. Táborský.

2. nadst., sobota 26. listopadu 2022

HC Dynamo Pardubice