Přetahovanou osmé třídy s Mladou Boleslaví zvládli lépe Bruslaři

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmička ve druhém nadstavbovém kole přivítala v derby rivala z Mladé Boleslavi. Nejdříve se dvakrát prosadili Bruslaři, načež domácí skóre vyrovnali. Mladoboleslavští pak předvedli další dvojúder, svěřenci Ctibora Jecha mladšího znovu alespoň snížili, nicméně na kýženou vyrovnávací branku už nedosáhli a těsně padli. Gólem a asistencí se prezentoval Matyáš Čančík.

nadst. 2, sobota 26. listopadu 2022

7. Telyčko (Fadrhonc), 14. Filo (Čutta, Čančík), 50. Čančík (Tokar, Jančařík) – 2. Macháček (Pletka), 3. Macháček, 18. Mansfeld (Pletka), 38. Bydžovský (Šimáček, Komžík).

O. Maxin (M. Bureš) — D. Novák, D. Sůra, D. Cerman, D. Al-Dhaief, Š. Tomka — D. Telyčko, M. Čančík, M. Tokar, T. Jančařík, M. Čutta, D. Krechler, D. Beneš, P. Filo, J. Fadrhonc, K. Volavka.

BK Mladá Boleslav

J. Martínek (P. Hašek) — H. Vtelenský, A. Svoboda, M. Macháček, T. Komžík, V. Vlček, M. Krejčík — M. Bydžovský, L. Šindelářová, J. Mansfeld, T. Pletka, D. Šimáček, K. Vrbata, M. Fadrhonc, P. Klimov, L. Mensator.

nadst. 2, sobota 26. listopadu 2022

BK Mladá Boleslav