Bartovičův hattrick dovedl sedmičku k výhře nad Mountfieldem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmá třída si v Hradci Králové připsala skvělý výsledek, domácí tým porazila 6:4! Do zápasu lépe vstoupili Východočeši, kteří po devíti minutách vedli o dvě branky. Za nerozhodného stavu 4:4 ovšem utkání rozhodli ve svůj prospěch Bílí Tygři, když se ve 48. minutě ujali vedení a udrželi ho až do závěrečné sirény. Třikrát se prosadil Alex Bartovič.

nadst. 3, neděle 04. prosince 2022

4. Šinkovský (Kania), 9. Kania, 39. Kania (Adamkov), 43. Kania (Šinkovský, Adamkov) – 14. Bartovič (Lochman, Šmucr), 20. Strnádek (Křeček, Šmucr), 40. Bartovič (Šmucr, Lochman), 41. Bartovič, 48. Šmucr (Lochman, Bartovič), 59. Podhorský.

Mountfield HK

P. Luska (J. Dostál) — O. Štancl, N. Falta, M. Chmelík — A. Adamkov, A. Šinkovský, V. Hladík, A. Višňar, P. Pánek, P. Hrdina, M. Kovanda, S. Kania, K. Drtina.

D. Eder (J. Kyznar) — J. Blahout, J. Matějček, A. Rozsíval, Š. Podhorský, R. Javůrek — D. Strnádek, M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, V. Lochman, M. Vlačiha, A. Bartovič, R. Táborský.

nadst. 3, neděle 04. prosince 2022

Mountfield HK