Přestřelka s vítězným koncem. Osmáci loupili ve Varech

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída v Karlových Varech odehrála gólově úrodný zápas, ve kterém ovšem po většinu času tahala za delší konec provazu. Liberečtí hráči si v úvodu druhé třetiny vypracovali klíčový třígólový trhák, který se promítal i do závěrečné podoby skóre. K vítězství 8:5 přispěl hattrickem Matěj Kučera.

nadst. 3, sobota 03. prosince 2022

19. Gerstner (Haak, Kubát), 32. Vaníček, 37. Vaníček, 47. Gerstner, 60. Kyncl (Vaníček, Gerstner) – 4. Kučera (Novák, Čančík), 8. Kučera, 24. Čutta (Tomka), 26. Filo, 33. Čutta (Kučera), 37. Filo (Šejc, Tureček), 55. Tokar (Kučera), 57. Kučera (Čutta, Beneš).

HC Energie Karlovy Vary

O. Maňák (M. Hostek) — Š. Haak, V. Péc, A. Borůvka, M. Kubík, D. Psohlavec — M. Svrček, R. Šimka, J. Kubát, J. Vaníček, J. Kyncl, Š. Lucovič, K. Balbyshkin, J. Suchý, L. Gerstner, M. Žák.

M. Bureš — D. Novák, M. Tureček, D. Sůra, D. Al-Dhaief, Š. Tomka — M. Čančík, M. Tokar, T. Jančařík, M. Kučera, M. Čutta, D. Beneš, Š. Šejc, P. Filo, J. Fadrhonc.

Ctibor Jech ml.
„Z naší strany to byl velmi dobře odehraný zápas, prosazovali jsme se po hezkých akcích. Od počátku jsme měli vynikající pohyb, puky nám neodskakovaly a dobře jsme rozehrávali. Zároveň jsme kvalitně využívali situace jeden na jednoho, kontrolovali kotouč a měli zápas ve své moci.“

nadst. 3, sobota 03. prosince 2022

HC Energie Karlovy Vary