Šestka v derby předčila Boleslav, Isach si připsal hattrick!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šesťáci se letos už potřetí v soutěžních zápasech utkali s rivalem z Mladé Boleslavi. A podruhé ji porazili! Na domácím ledě Tygři odehráli velice vyrovnaný souboj, obě strany se střídaly ve vedení. Rozhodující se ukázala být 48. minuta, ve které Tomáš Isach završil svůj hattrick a vstřelil vítěznou branku na 5:4.

18. kolo, neděle 11. prosince 2022

14. Isach (TS), 22. Matějček, 30. Musil (Kašpar), 44. Isach (TS), 48. Isach (Holec) – 4. Havlík (Hlinský), 14. Hlinský (Schwarz), 36. Hlinský (Havlík), 47. Schwarz (Dvořák).

D. Hnízdo — J. Nezmar, A. Palaš, T. Helísek, K. Veselý, J. Matějček, J. Šilhán — D. Strnádek, M. Lhoták, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

BK Mladá Boleslav

M. Náhoda (T. Mensator) — A. Šourek, M. Souček, A. Nedorost, O. Poláček, J. Dvořák — R. Svačina, O. Kvaizar, V. Koza, F. Svoboda, S. Schwarz, J. Hlinský, B. Havlík.

18. kolo, neděle 11. prosince 2022

BK Mladá Boleslav