Filův hattrick U14 na body nestačil, přestřelku ovládla Sparta

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída se na ledě Sparty dlouho nemohla dostat do optimálního tempa, z čehož pramenila i nepovedená první dvacetiminutovka. Liberečtí ani za stavu 1:4 nesložili zbraně, jenže náskok domácích už dotáhnout nedokázali. Nešťastným hrdinou utkání byl Petr Filo, který při prohře 5:8 zaznamenal hattrick.

nadst. 5 , neděle 11. prosince 2022

2. Boháček (Heřman), 8. Platil (Heřman), 17. Heřman (Boháček, Platil), 18. Sivek (Soukup, Petržela), 29. Stefaňuk (Kolupaev), 35. Poláček (Kolupaev), 42. Boháček, 59. Soukup – 11. Filo (Čančík, Kučera), 19. Kučera, 35. Filo (Kučera), 41. Novák (Tureček), 45. Filo (Kučera).

HC Sparta Praha

M. Všetečka (Š. Fafejta) — S. Žuffa, D. Trachta, F. Soukup, J. Kincl, J. Petržela — V. Sivek, D. Kolupaev, D. Heřman, V. Boháček, M. Jáchim, P. Poláček, S. Platil, D. Stefaňuk, T. Potočný.

M. Bureš — M. Tureček, D. Al-Dhaief, Š. Tomka, D. Novák, D. Sůra — D. Telyčko, M. Čančík, M. Tokar, T. Jančařík, M. Kučera, M. Čutta, D. Krechler, D. Beneš, P. Filo, J. Fadrhonc, K. Volavka.

nadst. 5 , neděle 11. prosince 2022

HC Sparta Praha