Sedmá třída se rozstřílela a porazila Vrchlabí

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmáci se v domácím souboji se soupeřem z Vrchlabí dlouho nemohla střelecky prosadit. Až ve 27. minutě protrhl střeleckou smůlu Dominik Křeček, načež už naši hráči byli při chuti a utkání dovedli k sedmi vstřeleným brankám a vítěznému konci.

nadst. 4, úterý 20. prosince 2022

27. Křeček (Strnádek, Podhorský), 33. Šmucr (Bartovič, Strnádek), 36. Čakajík (Křeček), 40. Křeček (Lochman), 45. Podhorský (Blahout), 53. Bartovič (Šmucr, Čakajík), 57. Čakajík (Bartovič, Šmucr) – 14. Bílek (Kučera, Binder), 37. Průša (Šafařík), 59. Žďára (Bílek).

J. Kyznar (D. Eder) — R. Rozsypal, D. Strnádek, J. Blahout, A. Rozsíval, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, R. Táborský, V. Lochman, Š. Podhorský, L. Pluhař, A. Bartovič.

HC Vrchlabí

J. Gerstman (F. Lahoda) — T. Srnský, M. Průša — J. Žďára, H. Hartman, T. Klaban, F. Bajt, D. Binder, J. Kučera, L. Trllo, V. Kubát, V. Bílek, V. Šafařík, D. Buchar.

nadst. 4, úterý 20. prosince 2022

HC Vrchlabí